Na této stránce najdete reklamy a také affiliate odkazy.

11 thoughts on “Co kdybych vám řekla, že to nejlepší čištění pleti je v prášku?

  1. Pěkný shrnutí. Za mě překvapivá informace, že jde používat pudr 2x denně..a dokonce místo druhýho kroku čištění. Já používám až jako krok navíc a to už mě trochu otravuje, takže jen tak jednou-dvakrát týdně. Je fakt, že na rozdíl od Vás mám citlivou pleť, takže na 2x denně nemám odvahu, ale ten druhý krok čištění mě docela dostal.. Teď zrovna dojíždím Dermalogicu daily microfoliant (taky mi přijde příjemnější než šedá age varianta..) a mám v záloze enzymatický pudr od Petitfée (nemáte náhodou zkušenost?). Škoda, že Váš článek nevyšel dřív, určitě bych brala Elizavecca.. tak příště

    1. u citlivé pleti bych byla asi opatrnější, podle mě jsou i prášky, které by to zvládly dvakrát denně, ale to já bohužel neposoudím. každopádně jednou denně je podle mě v pohodě, s nějakým šetrnějším. jo a určitě se dají pudry používat jako druhé čištění, rozhodně není třeba čisticí pudry používat speciálně mimo čištění pleti, jsou podle mě stejně dobré jako různé gely a podobně. jen tedy se s nimi hůře odličuje, takže na první čištění bych nedoporučila. jinak ty abrazivnější taky používám jen párkrát týdně a většinou spíš jako masku. s petitféé zkušenost ještě nemám. takže to nedokážu porovnat.

  2. pro mě je pudr ideální jako druhý krok večerního čištění, když chci dobře odstranit zbytky prvního mastného kroku. můj první byl Nini Organics a byl super. aktuálně mám v koupelně Celeste od Clevea (taky dobrý, určitě je jemnější). v zásobě čeká Blue Haven s vit.C a až bude nějaká výhodná akce, tak se chystám i na slavnou Kalimu. zaujala mě i fialová mrkev od Merme Berlin, ale nakonec mě odradilo složení o pěti ingrediencích, za ty peníze mi to přijde chudý…. zkrátka svět je plný čisticích pudrů, které ještě musíme vyzkoušet. každopádně díky za osvětu!

    1. se musím přiznat, že mě kalima moc nezaujala, měla jsem tedy jen odsypáno, ale přišlo mi to průměrné. z těchto luxusních niche/indies značek jsem pak měla v plném balení i clean dirt od may lindstrom a ani ten mi moc nevyhovoval… takže já se raději držím asijských značek. ale přiznám se, že jsem si to teď googlila a ten blue haven mě zaujal fakt hodně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *