Na této stránce najdete reklamy a také affiliate odkazy.

6 thoughts on “Jakou kosmetiku používat v létě a jakou spíše vynechat?

  1. Moc fajn článek, díky za rozšíření obzorů. S tou AHA si to budu muset promyslet a omezit asi….chci se chovat k pleti šetrně, ale ten zjemňující účinek je opravdu návykový.

    1. to musím přiznat, že koncem léta se mi po AHA taky většinou už stýská. ale je určitě lepší kyseliny v létě omezit.

  2. Nezkousela ste aha, bha, niacinamide atd. z drogerky? Jak se s aktivnima slozkama roztrhl pytel, tak uz je vyrabi balea, isana, revolution a daj se sehnat v kazdym dm (vzpominam na svoje objednavky z jizni korey:)). Docela by me zajimalo, jestli vidite nejaky rozdil mezi balea bha toner za 150 a dovozem. Eva

    1. přiznám se, že zatím jsem nezkoušela. ale třeba bha toner balea jsem koupila dětem na pubertální akné a přijde mi, že to snad i funguje. mají tedy k tomu i stridexy a různě to střídají, protože stridexy jsou na ně moc silné, mají o dost sušší pleť než jsem mívala já. každopádně já si zatím vystačila hlavně s ordinary a pak podle nálady s dražšími značkami. ale asi si něco v drogérii zkusím koupit, letos mě to tam fakt začalo lákat. nedávno jsem měla hydratační séra essence a catrice a to mi přišlo, že vlastně to tak špatné nebylo. asi zkusím teď nějaké céčko (to mi zrovna dochází) a niacinamide na léto. tak možná bude příště drogérkové pokračování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *